6 najważniejszych mebli, których potrzebujesz w swojej sypialni

Niezależnie od tego, czy jesteś bardzo wybrednym studentem, czy po prostu szukasz inspiracji do kolejnej zmiany wystroju sypialni, mamy dla ciebie radę. Zarówno nowicjusze, jak i wieloletni zwolennicy wystroju wnętrz wiedzą, że dekorowanie to coś więcej niż tylko rozwieszenie plakatów i nazwanie tego dniem. Właściwe połączenie funkcjonalności i estetyki odgrywa ogromną rolę w określeniu sukcesu Twojej przestrzeni. A jeśli chodzi o sypialnie, chodzi o spersonalizowanie przestrzeni tak, aby pasowała do Twojego osobistego stylu. Więc niezależnie od tego, czy chcesz odświeżyć swoją przestrzeń za pomocą nowej farby, czy też chcesz urozmaicić swoje obecne zasłony, sprawdź te sześć ważnych mebli, które powinieneś mieć w swojej sypialni.

Komody

Komody to najbardziej niezbędne meble do Twojej sypialni. Służą jako stolik nocny, półka na książki i miejsce do przechowywania wszystkich niezbędnych rzeczy. Zalecamy umieszczenie jednego po obu stronach łóżka, aby zawsze mieć gdzie odłożyć telefon lub poczytać książkę.

Możesz także zamontować komodę z tyłu szafy, aby zmaksymalizować ilość miejsca do przechowywania. Zamontowana komoda jest idealna, ponieważ można ją łatwo wyciągnąć, gdy potrzebujesz do czegoś dostępu. Zalecamy dodanie kilku haczyków w pobliżu górnej części szafy, aby powiesić torebki, plecaki i płaszcze, gdy są przechowywane poza zasięgiem wzroku. Innym sposobem na zmaksymalizowanie przestrzeni w sypialni jest stworzenie garderoby. Garderoba to świetny sposób, aby utrzymać sypialnię zorganizowaną i maksymalnie wykorzystać jej przestrzeń.

Stoliki nocne

Stoliki nocne są niezbędne w Twojej sypialni. Zalecamy umieszczenie jednej u stóp łóżka, a drugiej u wezgłowia - zarówno ze względów estetycznych, jak i praktycznych. Stolik nocny u stóp łóżka może służyć jako miejsce na budzik, telefon lub inne przedmioty osobiste. Na stoliku nocnym u wezgłowia łóżka możesz umieścić ulubioną książkę, lampkę lub dzieło sztuki. Jeśli masz w pokoju biurko, zalecamy umieszczenie na nim stolika nocnego. Dzięki temu, gdy siedzisz, możesz trzymać wszystkie swoje urządzenia elektroniczne na biurku. Stoliki nocne to także doskonałe miejsce do przechowywania czasopism, gier planszowych i innych przedmiotów, które nie zasługują na miejsce na półce z książkami.

Lustra

Zapewniają też prywatność, dając Ci zaciszną przestrzeń do relaksu rano lub odpoczynku wieczorem. Zalecamy instalację okablowania typu faux luxe lub faux crystal. Są one bezpiecznym rozwiązaniem, a także niedrogie. Zalecamy również instalację białego lub jasnego podkładu. Zapewnią one czysty, wyrafinowany wygląd, nie rozpraszając uwagi. Można również wybierać spośród różnych stylów. Zalecamy wybranie wzoru, który będzie dobrze komponował się z sypialnią.

Lampy i wazony

Lampy to kolejny niezbędny mebel w Twojej sypialni. Stanowią przedłużenie stolika nocnego, zapewniając źródło światła zawsze wtedy, gdy go potrzebujesz. Zalecamy trzymanie jednej lampki na stoliku nocnym, a drugiej na biurku. Zalecamy również włączanie lampek z wyłącznikiem czasowym, bo jeśli jesteś taki jak my, zawsze przeglądasz media społecznościowe, siedząc po ciemku. Zalecamy, aby w pokoju było jak najjaśniej, tak aby przez okno zawsze wpadało światło. Zalecamy stosowanie żarówek LED lub fluorescencyjnych w swoich lampach.

Lampy można również wykorzystać do dodania koloru do pokoju. Zalecamy wybór neutralnego lub wzorzystego klosza. Zalecamy również dodanie wazonu do jednej z lamp. Wazon doda do pomieszczenia odrobinę natury i można go łatwo przestawić, aby uzyskać inny wygląd w ciągu roku. Zalecamy pozostawienie otwartych okien w sypialni, aby zapewnić przyjemną bryzę, lub zamontowanie wentylatora sufitowego, aby utrzymać klimatyzację w pomieszczeniu.

Ostatnim meblem, którego potrzebujesz w swojej sypialni, jest łóżko. Wybór odpowiedniego łóżka do Twojej sypialni jest kluczowy dla stworzenia idealnej przestrzeni. Zalecamy wybranie ramy łóżka, która uzupełni styl Twojej sypialni lub łóżka, które jest podobne stylem do jednej ze ścian. Możesz również wybrać spośród różnych ram łóżek, w tym z wezgłowiem, komodą lub łóżkiem piętrowym montowanym do ściany. Jeśli w Twoim pokoju brakuje miejsca do przechowywania, wybierz łóżko z szufladami, kuframi lub otomanami. Zalecamy wybór łóżka, które jest wygodne. Zalecamy wybranie łóżka, które jest wygodne.

O blogerce